آداس
خانه / لوازم فست فود / خرید لوازم فست فود قیمت مناسب با گارانتی و ضمانت

خرید لوازم فست فود قیمت مناسب با گارانتی و ضمانت

خرید لوازم فست فود قیمت مناسب یکی از اصلی ترین دغدغه های کسانی است که رویای داشتن یک فست فود بزرگ یا رستوران را در سر می پرورانند.

لوازم مورد نیاز برای فست فود بسیار متنوع هستند که بسته به اندازه ی فست فود( بزرگ یا کوچک بودن آن) می توان لوازم مورد نیاز فست فود خود را تهیه نمود. قیمت تجهیزات فست فود بسته به جنس،مارک و بزرگ و کوچک بودن لوازم بسیار متغیر است.

برای مثال هر چه لوازم مارک معتبرتری داشته باشند قیمت بیشتری نیز خواهند داشت. اما علاوه بر قیمت ضمانت و گارانتی کالا نیز خیلی حائز اهمیت است. همان طور که قبلا اشاره کردیم در یک فست فود لوازم متنوعی لازم است که لیست وسایل فست فود برای انواع مغازه های فست فود متنوع است، هرچه وسایل و تجهیزات فست فود کامل تر باشند مغازه فست فود می تواند طیف وسیع تری از انواع فست فود خوشمزه و پر طرفدار را پوشش دهد.

خرید لوازم فست فود قیمت مناسب با گارانتی و ضمانت

عرضه تجهیزات فست فود با قیمت پایین در سراسر کشور

عرضه تجهیزات فست فود با قیمت پایین در سراسر کشوریک تولیدی تجهیزات فست فود زمانی مورد استقبال بازار خرید و فروش قرار می گیرد که تجهیزات فست فودی با کیفیت را با قیمت پایین در سراسر کشور عرضه کند.

کیفیت محصول یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باعث پرطرفدار شدن محصول در بین مردم و بازار خرید و فروش می شود و در یک مغازه فست فود موفق این که لوازم و تجهیزات آن از کیفیت کافی برخوردار باشند و ضمانت و گارانتی تعویض کالا داشته باشند و باعث ایجاد دردسر نشوند و زود به زود نیازی به تعمیر نداشته باشند خیلی مهم است .

اگر یک تولیدی تجهیزات فست فود ویژگی های فوق را داشته باشد می تواند به یک مرکز تجهیزات فست فود تبدیل شود که لوازم مورد نیاز فست فود را به سراسر کشور یا حتی در سطح بالاتر به سراسر دنیا عرضه می دارد و این رویایی دست نیافتنی برای شرکت های تولید کننده لوازم و تجهیزات فست فود نیست بلکه با اهتمام و تلاش در جهت تولید لوازم و تجهیزات فست فود با کیفیت و در عین حال با قیمت پایین تر از بازار کشوری همراه با ضمانت و گارانتی برای تضمین کیفیت محصولات خود قابل دست یابی است.

در بازار رقابتی امروزه که شرکت های زیادی در زمینه ی تولید تجهیزات فست فود وجود دارد ساخت لوازم و تجهیزات فست فود از مواد اولیه ای که در حین ارزان بودن،بادوام و با کیفیت باشند یک امتیاز مثبت برای رسیدن به محبوبیت و همه گیر شدن محسوب می شود.

آدرس بورس لوازم فست فود در تهران

آدرس بورس لوازم فست فود در تهرانبورس لوازم فست فود از آن جهت دارای اهمیت است که می توانیم با خیالی راحت از قیمت ها و کیفیت لوازم فست فودی که می خواهیم  تهیه کنیم، اطمینان حاصل کنیم. و همچنین بورس لوازم فست فود جایی است که این لوازم از آنجا پخش می شوند و در بازار خرید و فروش کالا توزیع می شود.

خرید و فروش تجهیزات فست فود در بازار ایران

خرید و فروش تجهیزات فست فود در بازار ایرانخرید و فروش تجهیزات فست فود در بازار امری پرسود است و از ان جایی که در عصر جدید مردم به دلیل مشغله ی زیاد و زمان کمی که دارند بیشتر به غذاهای فست فود و رستورانی روی می آورند و محبوبیت روز افزون غذاهای فست فود این تجارت را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است به گونه ای که کارخانه جات و برند های  بیشماری در زمینه تولید، خرید و فروش تجهیزات فست فود و رستوران فعالیت می کنند و سراسر کشور را فرا گرفته اند و می توان گفت که در نود درصد شهر های ایران دارای نمایندگی هستند، از این میان برای مثال می توان به لوازم فست فود اصفهان اشاره کرد که به علت کیفیت و دوام بالای محصولات خود در سال های اخیر در بین بازارهای کشور بسیار مورد توجه بوده است.

البته در این میان بعضی شهر های دیگر کشور نیز در زمینه تولید و عرضه تجهیزات فست فود پیشرفت چشمگیری داشته اند.

آخرین قیمت لوازم فست فود و رستوران

آخرین قیمت لوازم فست فود و رستورانلوازم فست فود و رستوران بسیار متنوع هستند همان طور که قبلا اشاره کردیم بسته به نوع و اندازه مغازه فست فودی نوع لوازم مورد نیاز آن متفاوت است ولی به طور کلی از لوازمی که در فست فودی ها به کار می روند می توان به تاپینگ پیتزا و ساندویچ،فر ساندویچی،فر پیتزا ،سرخ کن،گریل فست فود،فر فلافل پزی،اجاق گاز صنعتی،فریزر صنعتی و… اشاره کرد.در ادامه لیستی از قیمت برخی از این وسایل را آورده ایم،

در ابتدا به بررسی  عوامل موثر بر قیمت برخی از تجهیزات ساندویچی و قیمت تجهیزات رستوران می پردازیم:

.قیمت تاپینگ ساندویچی: قیمت این وسیله کارامد  تحت تاثیر عوامل مختلفی کم و زیاد می شود مثلا جنس تاپینگ یا برند تولید کننده ی آن یا چند لگن بودن آن. مثلا می توان گفت هر چه تعداد واگن های ان بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

قیمت فر ساندویچی و پیتزا : قیمت این فرها نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله جنس فر و یا برند تولید آن و همچنین کیفیت محصول.  اما لازم به ذکر است که قیمت فر ریلی خیلی بیشتر از فرهای ساندویچی و پیتزای عادی است و این نیز به علت پیشرفته تر بودن و امکانات بیشتر ان است. البته قیمت فرهای ساندویچی در مقابل فرهای پیتزا پایین تر است.

قیمت سرخ کن صنعتی: قیمت سرخ کن صنعتی می تواند  بسیار متغیر باشد که این قیمت نیز به عواملی مانند جنس یا برند تولید بستگی دارد.

یخچال ساندویچی و سایر تجهیزات فست فود نیز قیمت های بسیار متنوعی دارند.

در کل اگر بخواهیم هزینه راه اندازی فست فود را به طور تخمینی بیان کنیم ممکن است بسته به اندازه فست فودی و میزان مجهز بودن آن چیزی بین ۵۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون یا حتی بیشتر باشد. 

فروشنده انواع فر ساندویچی و فلافلی

فروشنده انواع فر ساندویچی و فلافلیهمان طور که می دانید ما انواع مختلفی فر داریم مانند فر رستورانی، فر ساندویچی ،فر پیتزا و… که هر کدام ممکن است با جزئیات بسیار ریزی از دیگر فرها تمایز داده شوند. هر کدام از این فرها نیز به نوبه ی خود دارای مدل های گوناگونی هستند که برخی از آن ها عبارتند از:فر های ریلی ، فر های صندوقی وفر های ساده ی چند کاره، که از میان همه ی آن ها کمترین قیمت مربوط به فر های ساده است که قیمت آن بسته به چندکاره بودن آن ها کم و زیاد می شود و بالاترین قیمت مربوط به فر ها ی ریلی است که آن ها نیز به نوبه ی خود بسته به اندازه خود قیمتشان کم یا زیاد می شود. 

فرهای ساندویچی بیشتر از نوع فرها ی ساده ی چند کاره هستند که برای فلافل نیز به کار می روند اما منظور از چند کاره بودن این فرها چیست ؟ این فرها دارای قسمت ها ی مختلفی هستند و کارهای متفاوتی انجام می دهند به همین علت است که به این نام خوانده می شوند.

برای مثال یک فر ساندویچ سه کاره دارای گریل،شعله،سرخ کن با هود و شیشه ،سنگ استیک و یک شعله گازی است.

بزرگترین فروشگاه تجهیزات فست فود و رستوران

بزرگترین فروشگاه تجهیزات فست فود و رستورانفروشگاه ها ی تجهیزات فست فود و رستوران باید خصوصیاتی داشته باشند که بتوانند به بزرگترین فروشگاه این تجهیزات تبدیل شوند و یکی از این خصوصیات داشتن انواع و اقسام تجهیزات با قیمت ها و جنس های مختلف است.

این فروشگاه ها اول از همه باید به کیفیت تجهیزات فست فود و رستورانی که در فروشگاه خود می فروشند توجه داشته باشند.

باید انواع مختلفی از تجهیزات با برندهای خارجی و داخلی محبوب را داشته باشند مهم نیست که حتما برندهای خارجی و مشهور باشند بلکه می توانند برندها ی داخلی و ناشناخته ای باشند. چرا که برندهای شناخته شده به علت محبوبیت زیادی که در بازار فروش دارند معمولا دارای قیمت ها ی بالایی هستند اما بعضی از خریداران به دنبال لوازم و تجهیزات با قیمت ها ی پایین تری هستند، برندها ی ناشناخته به علت اینکه زیاد بین مردم شناخته شده نیستند معمولا قیمت پایین تری نسبت به برندهای خارجی و شناخته شده دارند و انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که به دنبال قیمت پایین هستند محسوب می شوند. اما در اینجا نیز نباید کیفیت را از یاد برد.

تامین کننده جدیدترین دستگاه های فست فود

تامین کننده جدیدترین دستگاه های فست فودبا گذشت زمان هر چه بیشتر به سمت مدرنیته شدن می رویم دستگاه ها و وسایل قدیمی جای خود را به دستگاه ها و وسایل جدید می دهند. این روند در مورد دستگاه های فست فود نیز صدق می کند هر چه زمان می گذرد دستگاه ها و تجهیزات جدیدی توسط شرکت های تجاری تولید می شوند که کار ادمی را اسان تر می کنند و قابلیت ها و مزایای بیشتری نسبت به وسایل و تجهیزات قدیمی تر دارند (البته همیشه این روند مثبت نیست )

برای مثال فر ساندویچی جدید در مقایسه با فر ساندویچی قدیمی برتری دارد و برتری آن این است که زمان تهیه را کاهش و کیفیت ماده ی غذایی را افزایش می دهد و برای ساندویچی هایی که دارای مشتری های فراوانی هستند بسیار مناسب است.

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنیم اگر به جدیدترین تجهیزات نیاز داریم و خواستار خرید آن ها هستیم، باید خرید خود را با دقت بالایی انجام دهیم تا بعدا دچار پشیمانی نشویم.

شرکت تجاری لوازم فست فود با برند های ایرانی و خارجی

شرکت تجاری لوازم فست فود با برند های ایرانی و خارجیبا توجه به پیشرفت چشم گیر کسب و کار فست فود و شمار مغازه ها ی فست فود که روز به روز بر تعدادشان افزوده می شود و افزایش درخواست وسایل و لوازم فست فود امری طبیعی است که تعداد زیادی شرکت شروع به تولید این لوازم کرده باشند. شرکت ها ی تجاری با تولید لوازم و تجهیزات آشپزخانه با برند های ایرانی و خارجی سعی می کنند که توجه بیشتری را به سمت خود جلب کنند و در بازار به محبوبیت برسند و از رقیبان خود در بازار خرید و فروش جلو بزنند.

اکنون ممکن است در ذهن بسیاری از افراد این سوال به وجود آید که برند خارجی بهتر است یا برند ایرانی؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم در مورد تجهیزات آشپزخانه آنچه بیشتر از همه مورد توجه خریداران است کیفیت محصول است ولی نمی توان از این نکته چشم پوشی کرد که محبوبیت و پر آوازه بودن یک برند نقش زیادی در مورد توجه قرار گرفتن دارد و چون برند های خارجی اکثرا بیشتر مورد توجه بوده اند ممکن است بیشتر خرید و فروش ها مربوط به همان برند ها باشد.

اما شرکت ها ی تجاری لوازم فست فود ایرانی نیز می توانند با داشتن کیفیت بالا و ایجاد اطمینان در مشتریان با ضمانت و گارانتی جایی برای خود در بازار خرید و فروش این لوازم باز کنند.

سایت سفارش عمده تجهیزات کافی شاپ و رستوران

سایت سفارش عمده تجهیزات کافی شاپ و رستورانعلاوه بر کسب و کار ساندویچی که امروزه بسیار رونق دار است کافی شاب نیز به علت مشغله ی کاری افراد و اینکه این امکان را برای افراد فراهم می کند که در یک محیط دنج و آرام با نوشیدن یا خوردن چیزی خستگی خود را رفع کنند بسیار مورد توجه است.

به خصوص کافی شاب سیار که در سال های اخیر به علت دسترسی آسان و سبک نو آن به سرعت محبوبیت زیادی در میان مردم و دنیا پیدا کرده است.

اگر از این دید به قضیه نگاهی بیندازیم خواهیم فهمید که قدم نخست در راه اندازی کافی شاپ سیار و یا رستوران تهیه ی تجهیزات کافی شاپ سیار و تجهیزات رستوران است. 

اگر از دید گسترده تری به قضیه نگاه کنیم می بینیم که اگر این تجهیزات را به صورت عمده بتوانیم تهیه کنیم(حال آنکه قیمت عمده همواره به طور قابل چشم گیری از قیمت تک کمتر بوده است) و از کیفیت آن ها اطمینان داشته باشیم چقدر ارزشمند خواهد بود.

پس به یک شرکت و سایت یک شرکت معتبر که دارای فروش لوازم رستوران و تجهیزات و وسایل کافی شاپ به صورت عمده باشد نیازمندیم.

فروش ویژه بهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کارایی فوق العاده

فروش ویژه بهترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کارایی فوق العادههمان طور که قبلا هم اشاره کردیم در مورد تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای ساندویچی و یا رستوران آنچه که مهم است و باعث تمایز یک تولید کننده و عرضه کننده با تولید کننده و عرضه کننده دیگر می شود کارایی وسایل و تجهیزات ساندویچی است.

در صورتی که تجهیزات و وسایل آشپزخانه صنعتی دارای کارایی و کیفیت همراه با ضمانت و گارانتی باشند به سرعت در میان بازار خرید و فروش محبوبیت پیدا می کنند و خواهان زیادی پیدا می کنند.

که برای ترغیب افراد و شرکت ها برای خرید ابتدا باید افراد را به سمت خود بکشانند که بتوانند لوازم و تجهیزات خود را به فروش برسانند و توجه بازار را به خود جلب کنند، برای اینکار می توانند از فروش ویژه  تجهیزات و کالاها ی خود استفاده کنند. برای مثال می توانند با دادن تخفیف ویژه به شرط خرید عمده و یا خرید تمام تجهیزات و وسایل یک آشپزخانه ساندویچی افراد و شرکت ها را به فروش ویژه خود ترغیب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا رشید سادات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120467992
آدرس کانال: adasmachine@
پست الکترونیکی: rzhr6381@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش لوازم فست فود آداس کرج با مناسب ترین و بهترین قیمت

امروزه به دلیل مشغله های کاری و کمبود زمان، روی آوردن به غذا های فست فودی بسیار زیاد شده است. از این رو همواره در سطح شهر ها شاهد برپایی رستوران های جدید می باش

پاسخی بگذارید