آداس
خانه / تجهیزات فست فود / لیست قیمت تجهیزات فست فود تضمینی آداس بصورت عمده در بازار

لیست قیمت تجهیزات فست فود تضمینی آداس بصورت عمده در بازار

لیست قیمت تجهیزات فست فود تضمینی آداس به صورت عمده در بازار موجود می باشد. تجهیزات فست فود در مدل های مختلف با رنگ های متنوعی در کارخانه های کشورمان تولید شده و برای فروش روانه بازار های سطح کشور شده است. 

لیست قیمت تجهیزات فست فود تضمینی آداس بصورت عمده در بازار

وسایل مورد نیاز راه اندازی فست فود

وسایل مورد نیاز راه اندازی فست فودوسایل مورد نیاز برای راه اندازی یک فست فود شامل موارد زیادی می باشد که فرد مغازه دار باید آنها را تهیه کند. لوازم مورد نیاز فست فود دارای قیمت ها و مدل های متنوعی می باشند. اگر به فکر افتتاح رستوران یا فست فود هستید، اما کاملاً نمی دانید که به چه تجهیزاتی نیاز دارید، پس به سایت مناسبی رسیدید. این مطلب دارای لیست تجهیزات رستوران ها و فست فود است که شامل مهمترین وسایل مورد نیاز شما برای ایجاد یک شغل پردرآمد و عالی است. 

 سرخ کن های مختلف از وسایل مورد نیاز برای یک فست فود یا رستوران های مختلف می باشد که یک رستوران دار یا آشپز باید این وسیله مهم را برای مغازه خود تهیه کند تا بتواند به خوبی مواد غذایی را سرخ کرده و برای غذاهای مختلف آماده نماید.

 رستوران های بزرگ و  فست فودهای مشهور، شاید بیشتر به خاطر عرضه مواد غذایی سرخ شده خود شناخته شده باشند. در نتیجه، سرخ کن های تجاری در لیست تجهیزات ضروری برای فست فودی ها و رستوران ها قرار دارند. ماهی، سیب زمینی سرخ کرده، پیاز حلقه شده و پیاز موزارلا محبوب ترین نوع غذای سرخ شده هستند. با استفاده از این سرخ کن های پیشرفته و مجهز می توانید هر گونه ماده خوراکی را سرخ کرده و برای مشتری خود آماده کنید و مشتری هم  می تواند از غذای خود راضی بوده و از آن لذت ببرد.

فروش لوازم فست فود شیراز

فروش لوازم فست فود شیرازتجهیزات فست فود آداس در بورس لوازم فست فود شیراز و شهر های دیگر به خوبی به فروش می رسد. قبل از اینکه غذای خود را بپزید، لازم است مقداری ظروف آماده سازی غذا را تهیه کنید. ظرف های غذا از جنس استیل به دلیل دوام آنها محبوب هستند، با آمدن طیف وسیعی از سبک ها و اندازه ها، یک ظرف غذای کامل برای هر غذایی وجود دارد. 

 اگر می خواهید یک میز آماده تهیه کنید که چند کاره باشد، یک میز آماده از جنس خوب و درجه یک برای شما مناسب است. مخصوصاً برای آشپزخانه هایی که ساندویچ، سالاد و یا پیتزاهای زیادی درست می کنند بسیار عالی است، این تجهیزات دارای سطل های قابل دسترسی آسان هستند که مواد لازم را در خود جای داده اند. تخته های برش استاندارد هم در کارخانه های تولیدی ما ایجاد شده اند و به سرآشپزها اجازه می دهند تا به سرعت مواد غذایی را خرد و تند کنند. 

 حفظ محیط بهداشتی نه تنها برای سلامتی کارکنان و مشتریان مهم نیست بلکه قانون نیز هست. به همین دلیل هر رستورانی یا فست فودی به سینک های تجاری نیاز دارد. این که آیا شما از یک سینک ظرفشویی برای شستن دستها، شستشوی مواد خوراکی و میوه ها و سبزیجات استفاده می کنید، یک سینک ظرفشویی وجود دارد که متناسب با نیاز شما باشد. سینک های محفظه دار، دارای حداقل ۱ محفظه تا ۴ مورد هستند. نوع سینک ظرفشویی مورد نیاز شما تا حد زیادی به چیدمان آشپزخانه شما بستگی دارد، بنابراین بهتر است قبل از انتخاب سینک، از طراحی خود اطلاع داشته باشید.

 هنگام باز کردن یک مغازه فست فودی یا آشپزخانه سیار، فراهم کردن همه تجهیزات رستوران تجاری در اولویت قرار دارد. همچنین به یاد داشته باشید که برای ذخیره سازی به فضایی احتیاج خواهید داشت. قفسه بندی رستوران یک راه حل جمع و جور و مناسب ارائه می دهد که سبب یکپارچگی چیدمان در آشپزخانه شما می شود.  قفسه دیواری را می توان روی دیوارها چسبانید و برای آشپزخانه هایی که فضای بیشتری برای واحدهای قفسه بندی سنتی ندارند، مناسب است. گرفتن تجهیزات مناسب فقط یک قدم به سمت رستوران فست فود است.از این گذشته، شروع کار رستوران ها یک فرایند پیچیده است که به برنامه ریزی زیادی نیاز دارد. بنابراین تا زمانی که بقیه پایه و اساس رستوران خود را در آن مستقر نکنید، در خرید تجهیزات عجله نکنید. اما هنگامی که شما در آخر آماده دیدن تجهیزات هستید، این لیست تجهیزات رستوران فست فود می تواند یک راهنمای مفید باشد.

 

عرضه مستقیم دستگاههای فست فود جدید

عرضه مستقیم دستگاههای فست فود جدیدعرضه مستقیم تجهیزات فست فود اصفهان با قیمت هایی باورنکردنی در کارخانه های تولیدی این محصولات صورت می گیرد. 


 کباب پز ها یکی دیگز از تجهیزات لازم برای فست فودی ها و رستوران ها می باشند.‌ کباب پز های تجاری برای هر رستوران فست فود ضروری است. با استفاده از این دستگاه مجهز می توانید همبرگر، تخم مرغ، سوسیس، پنکیک، استیک، مرغ یا ماهی را به راحتی پخت و پز کنید، کباب کردن با روش های مناسب و درست و با استفاده از دستگاهی مناسب، وظیفه شماست. کباب پز هایی به اندازه ۱۲ عرض و به اندازه ۷۲ عرض جمع و جور هستند. بنابراین اگر فضای کافی و بزرگی دارید، این نوع کباب کننده راه حل مناسبی است. یکی دیگر از وسایل مهم برای هر رستوران یا مغازه فست فودی داشتن یخچالها و فریزرهای سازگار و مناسب می باشد تا مواد غذایی را در آن به راحتی نگهداری و حفظ کنند، به همین دلیل است که هر رستوران باید آشپزخانه بزرگ خود را با یخچال و فریزر های باکیفیت و درجه یک پر کند. یخچال و فریزرهای شیشه ای دید بهتری دارند، می‌توانید تجهیزات فست فود یا رستوران خود را با یکدیگر هماهنگ کنید و یخچال های مناسب با دکور آشپزخانه خود خریداری نمایید و بعضی از یخچال ها و فریزرهای دارای مدل های متنوع و زیبایی هستند که برای شما کاملا مناسب بوده و دارای قیمت های مناسبی هم هستند.

داشتن هود در رستوران و آشپزخانه های فست فودی یک وظیفه مهم برای رستوران دار می باشد تا بتواند فضای آنجا را از هوای سالم حفظ کند. یک هود آشپزخانه تجاری برای امنیت شما و کارکنان آشپزخانه شما ضروری است. در رستوران های فست فود به خصوص  داشتن هود بسیار مهم است، هود کمک می کند تا هوای آشپزخانه شما از دود و چربی های ناخواسته خلاص شود. این روند هوای آشپزخانه شما را تازه نگه می دارد و مهمتر از همه، خطر آتش سوزی را کاهش می دهد. اگر در حال باز کردن مغازه فست فودی کوچک تر هستید، ممکن است یک سیستم هود تهویه مناسب، بهترین گزینه باشد. این وسایل و تجهیزات به فضای کمتری احتیاج دارند و در هنگام طراحی آشپزخانه ها، تنوع بیشتری را ارائه می دهند. هودهای اگزوز تجاری گزینه دیگری است. این دستگاه ها به طور مستقیم بر روی دیوار یا سقف شما نصب شده اند، این واحدها برای آشپزخانه های بزرگ و رستوران های مجلل،  فست فودی هایی با حجم بالا بهترین گزینه هستند.

بورس لوازم فست فود در تهران

بورس لوازم فست فود در تهرانقیمت فر ریلی و دیگر لوازم فست فود در تهران و دیگر شهر های بزرگ بایکدیگر فرق می کند. 


 از آنجا که همه آشپزخانه ها یکسان نیستند، انواع مختلفی از انواع سرخ کن در بازار وجود دارد. بعضی از آنها فضای کمتری دارند و به راحتی در بالای پیشخوان جا می گیرند. یک نوع سرخ کن برای آشپزخانه های تجاری کوچک تر موجود در غرفه های نمایشگاهی ایده آل است. سایر سرخ کن ها از نظر اندازه بزرگتر هستند و به فضای مناسب نیاز دارند. این سرخ کن های تجاری پیشرفته می توانند به اندازه ۲ مخزن و حتی ۶ عدد داشته باشند که باعث می شود آنها برای سرخ کردن حجم زیادی از مواد غذایی مناسب باشند. در صورت عدم دسترسی به گاز، یک دستگاه سرخ کن برقی بهترین وسیله برای شماست. در صورت خرید این سرخ کن ها باید جای مناسبی را برای آنها مشخص کنید و آنها را اگر می توانید در نزدیک تهویه مناسب قرار بدهید تا بوی روغن و دیگر مواد غذایی از این تحریم ها خارج شده و محیط رستوران یا فست فود دچار بوی نامطبوع نشود و مشتری هم در فضای مطبوعی غذای خودش را میل نماید.

فروشنده لوازم رستوران و کافی شاپ

فروشنده لوازم رستوران و کافی شاپفروشنده ما در فروشگاه تلاش می کند بهترین تجهیزات ساندویچی و لوازم رستوران و کافی شاپ را به مشتریان عرضه کند. رستوران های فست فود از محبوبیت بالایی در میان مردم برخوردار هستند زیرا مشتریان می توانند بدون داشتن صبر در انتظار تهیه غذا در خانه، از غذای مناسب لذت ببرند. در کشورمان می توانید رستوران و  فست فودی خود را با تجهیزات مناسب آشپزخانه تجاری، مجهز و آماده کنید. مانند هر شغلی، آشپزخانه به ابزارهای اصلی تهیه غذا احتیاج دارد، اما یک تفاوت رستوران های فست فود از سایر مشاغل غذایی این است که آماده سازی غذا و دیگر دسرها و خوراک ها باید سریع باشد.

 در اینجا لیستی از تجهیزات آشپزخانه تجاری که یک رستوران فست فود در ایران به آن احتیاج دارد، آورده شده است.

اجاق گاز برای قابلمه: برای تهیه آبگوشت، سوپ، خورش یا برای پخت نودل، ماکارونی، سبزیجات و سایر موارد، رستوران فست فود شما ممکن است نیاز به یک اجاق گاز جداگانه برای پخت و پز اینگونه از غذاها داشته باشد. در مورد اندازه انواع اجاق گاز قابل حمل موجود در کارخانه با تهیه کننده تجهیزات آشپزخانه خود در مراکز یا نمایندگی های ما صحبت کنید. تخته سنگی: این تجهیزات آشپزخانه تجاری معمولاً یک مدل عالی است که حداقل دو عنصر گرمایش به نام صفحه داغ دارد. می توان از آن به عنوان مشعل استفاده کرد. یک‌ نوع از تجهیزات آشپزخانه موجود می باشد که برای تهیه پنیر برای پر کردن مواد غذایی مختلف مانند پیتزا استفاده می شود و کارایی های زیادی هم دارد. 

قیمت فر فلافل پزی و فر ساندویچی جدید

قیمت فر فلافل پزی و فر ساندویچی جدیدقیمت تجهیزات رستوران و فر رستورانی، فر فلال پزی و فر ساندویچی جدید همیشه در کشورمان ثابت نیست و دچار تغییراتی می شود. 

 سیب زمینی سرخ کن یک وسیله مهم دیگر برای رستوران های فست فود که قصد تهیه سیب زمینی سرخ کرده را دارند، می باشد. یک پوست سیب زمینی کار را آسانتر می کند. این می تواند برای تهیه تکه های تازه برگر استفاده شود. مدلی را از تهیه کننده تجهیزات آشپزخانه در کارخانه خریداری کنید که ماشین ظرفشویی بی خطر و کارآمد باشد. یخچال ها و فریزر ها در یک فست فودی بسیار مهم‌ می باشند تا غذاها و نوشیدنی ها را سالم خنک نگه دارند. 

دستگاه با فشار بخار: این نوع تجهیزات آشپزخانه بزرگ برای تهیه مواد غذایی با بخار استفاده می شود. مدلی را از تهیه کننده تجهیزات آشپزخانه خریداری کنید که از ظرفیت بالایی برخوردار باشد. کوره پخت غذا، بسته به منوی فست فود، رستوران ممکن است به انواع مختلفی از اجاق گاز نیاز داشته باشد. به عنوان مثال یک اجاق گاز برای پخت و پز گوشت مانند سرخ کردن مرغ سوخاری ایده آل است. اجاق گاز همرفت: این نوع اجاق گاز می تواند سریعتر از اجاق گاز معمولی مواد غذایی بپزد زیرا گرما مستقیماً روی مواد غذایی قرار می گیرد.

 اجاق مایکروویو: یک مدل میز کانتر برای گرم کردن مواد غذایی در چند دقیقه ضروری است. به دنبال یک مایکروفر تجاری در منبع تجهیزات آشپزخانه خود باشید که کار سنگین و با دوام داشته باشد. سرخ کن ها هنگام تهیه غذای سرخ شده، وقت و مکان زیادی را صرفه جویی می کنند. به دنبال مدل هایی با مشخصات کامل مانند تصفیه روغن، اتوماسیون و کنترل دما، راحت و باکیفیت  باشید. این رستوران ها علاوه بر همبرگر معمولی و سیب زمینی سرخ کرده، انواع غذاهای متنوعی نیز ارائه می دهند.

سایت ارائه کننده لوازم فست فود با بهترین کیفیت

سایت ارائه کننده لوازم فست فود با بهترین کیفیتقیمت لوازم فست فود و فر ساندویچی با بهترین کیفیت در سایت ما که ارائه کننده این لوازم مجهز می باشد، تعیین شده است و مشتریان می توانند برحسب نیاز و بودجه خود، اقدام به خرید تجهیزات لازم بکنند. 

گریل فست فود و مراکز خرید عمده آن

گریل فست فود و مراکز خرید عمده آنگریل فست فود و امکانات فست فود در مراکز خرید عمده معتبر ما موجود بوده و برای فروش آماده شده اند.

تامین کننده عمده تجهیزات فست فود

تامین کننده عمده تجهیزات فست فودما، تامین کننده تجهیزات فست فود سیار و دستگاههای فست فود جدید همیشه هستیم و تلاش داریم بهترین تجهیزات را به صورت عمده و جزئی به مشتری ارائه بدهیم. 

شرکت پخش انواع دستگاه های فست فودی

شرکت پخش انواع دستگاه های فست فودیشرکت پخش وسایل فست فود ارزان و تاپینگ ساندویچی، این محصولات و انواع دستگاه های فست فودی را به کشور های خارجی ارسال می کند‌. شرکت های پخش انواع دستگاه های فست فودی در بسیاری از شهرهای بزرگ همچون تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان و ایجاد شده اند و ارائه دهنده بهترین محصولات و تجهیزات به مشتریان خود می باشند.

واحد تولیدی لوازم ساندویچی و کافی شاپ

واحد تولیدی لوازم ساندویچی و کافی شاپواحد تولیدی تجهیزات فست فود، برای تولید کردن لوازم ساندویچی و کافی شاپ از بهترین مواد اولیه و قطعات استفاده می کند و از طریق نمایندگی فست فود، در سراسر مراکز و فروشگاه های کشورمان پخش می کند‌. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا رشید سادات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120467992
آدرس کانال: adasmachine@
پست الکترونیکی: rzhr6381@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش تجهیزات پخت فست فود با قیمت مناسب در شیراز

فست فودها به عنوان غذاهای سریع در بین مردم شناخته می شوند و برای تهیه آسان آنها می توان از نمایندگی فروش تجهیزات فست فود شیراز کمک گرفت و دستگاه های مربوط با آن

پاسخی بگذارید